Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
How can you make living even more fun? By treating yourself to unusual decorations and original home accessories. Discover the lovingly crafted details of the elephant animal figurine, the shiny button eyes and the mischievous smile. Already in love? The table lamp provides reading light next to the sofa and armchair and brings atmosphere into the bedroom on the bedside table.
- Funny table lamp with elephant figure in gold and black, 48 x 27 x 27 centimeters (H/W/D)
- No lamp like any other! The little elephant made of polyresin lifts the mood in the living room and everywhere else too, of course
- This cute lamp with animal figure has a golden inner shade and provides flattering, warm light
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included
- Black, textile-sheathed cable with toggle switch
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 48 cm |
| Larghezza | 27 cm |
| Profondità | 27 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,13 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro, Nero |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, in tessuto, parzialmente smontato, scudo |
| Catalogo di stampa: | Paralume interno: Color oro, Bar:, Paralume esterno: 100 %, Zoccolo:, 200 cm, 27 x 20 x 20 cm, FILP-interruttore, filo, Paralume:, |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2023-1 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi