Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A real color highlight that immediately puts you in a good mood with its lively geometric patterns. The charming lampshade combines playful triangles in fresh tones and provides a warm, pleasant light that fills rooms with energy and personality. On a sideboard or as a stylish companion on a desk, this lamp adds a modern touch and creates lively accents in the living area. Perfect for freshening up minimalist interiors with a creative burst of color or making a colorful statement in an urban home. Functionality meets unmistakable style here.
- Unusual table lamp in pink, 45 x 27 x 27 centimeters (H/W/D)
- The geometrically shaped lampshade harmoniously and shimmeringly combines shades of pink, blue and white
- The sculptural steel base with a shiny pink finish underlines the creative design of the lamp
- Also works perfectly as a bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 45 cm |
| Larghezza | 27 cm |
| Profondità | 27 cm |
| Peso | 0.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Policromo |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, rivestita in plastica, scudo, smontato |
| Catalogo di stampa: | Base:, Paralume:, ,, FILP-interruttore, filo,, |
| Serie: | Coachella |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi