Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A real statement piece for bold interiors: this extraordinary table lamp combines powerful design with refined elegance. The lamp base in the shape of a shiny gold bull wearing boxing gloves is a real eye-catcher and adds a striking accent. The black shade with a shimmering gold interior bathes the room in a warm, cozy light. Ideal as an atmospheric bedside lamp or as an eye-catching feature in the hallway or living room. Particularly effective in combination with dark wood furniture, velvety textiles, or minimalist accessories—for an interior with character and expressiveness.
- Unique table lamp in gold and black, 53 x 36 x 36 centimetres (H/W/D)
- A strong bull with boxing gloves in shiny gold serves as an impressive lamp base here
- The black lampshade with a shiny gold interior provides warm, pleasant lighting
- Also works perfectly as a bedside lamp or as an unusual light source in the hallway or living room
- 230 V, E27 socket, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulb not included, bulb replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 53 cm |
| Larghezza | 36 cm |
| Profondità | 36 cm |
| Peso | 3.55 kg |
| Volume (imballato) | 0,23 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Color oro, Nero |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, in tessuto, parzialmente smontato |
| Catalogo di stampa: | Paralume interno: 100 %, Paralume esterno: 100 %, Elementi decorativi:, 200 cm, FILP-interruttore, filo,, |
| Serie: | Animal |
| Speciali: | Deals |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Topic: | Fathers Day, Home Office |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi