Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A real highlight for anyone who wants to combine artistic flair with functional lighting. The table lamp impresses with a sculptural base that is reminiscent of a creative studio atmosphere and adds a special touch to any room. The simple, bright shade provides a soft, glare-free light that is perfect for cozy evenings or concentrated work. Versatile for use on the desk, in the living room or on the bedside table, the design can be effortlessly combined with modern and classic furnishing styles. A stylish accessory that enriches rooms with inspiring elegance.
- Glamorous table lamp with motif in black, white and gold, 71 x 40 x 40 centimeters (H/W/D)
- Artistic patterns in black and white turn the plinth into a decorative statement piece
- The black lampshade with a shiny gold interior provides warm, pleasant lighting
- Also works perfectly as a bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, bulb type CFL, socket E27, number of bulbs 1, max. 11 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 62 cm |
| Larghezza | 36 cm |
| Profondità | 36 cm |
| Peso | 3.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,11 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Nero |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, in tessuto, parzialmente smontato, scudo |
| Catalogo di stampa: | :, : 100 %, :, 200 cm, 24 cm, FILP-interruttore, filo,, |
| Serie: | Artistico |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
Accedi