Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
The way the cute golden bunny supports the lampshade in a charming way. Such favourite pieces add a lot of personality and are the reason why an apartment becomes a home.
- The table lamp in the shape of a bunny is a real collector's item with a lot of heart
- The elegant gold look turns the bunny into a chic style element
- With such a sweet creature on the bedside table you're sure to have pleasant dreams
- It's great when lamps can be decorative and also radiate cosy indirect light
- Also ideal as a sculptural piece on a sideboard - also available in other versions
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 68.2 cm |
| Larghezza | 23 cm |
| Profondità | 26 cm |
| Peso | 2.56 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Color oro |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Bar:, Paralume: 100 %, Cavo: 166 cm, 25 x 23 x 23 cm, FILP-interruttore, filo Nero,, |
| Serie: | TL Rabbit |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Calendario di marketing: | Febbraio, Marzo, Aprile, Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi