Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This adorable table lamp with bunny figure adds a playful elegance to any room. Ideal for the bedroom, living room or children's room, it creates a cozy atmosphere and is also a decorative eye-catcher. Original lights such as these bring individuality to the interior and create a special mood. They break up the monotony and bring the home to life - a must for anyone who wants to add that certain something to their home style.
- Original table lamp in white and pink, 50 x 17 x 20 centimetres (H/W/D)
- The white rabbit wears a soft pink lampshade as a skirt
- High-quality shade made of 100% linen on a sturdy frame made of durable polyresin
- Serves faithfully as a bedside lamp and sweetens up any dresser as a decoration
- 230 V, socket E14, number of bulbs 1, max. 5 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50 cm |
| Larghezza | 17 cm |
| Profondità | 20 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Bianco, Rosa |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, rivestita in plastica, scudo, smontato |
| Catalogo di stampa: | cremagliera:, scudo: 100 %, :, 165 cm, 17 cm Ø, 13,50 cm Ø, 18,80 cm, FILP-interruttore, filo,, |
| Serie: | TL Rabbit |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2021-2 |
| Calendario di marketing: | Febbraio, Aprile, Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi