Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Ohhh, how cute! It is the small, charming things that make home our favourite place and put a smile on our lips every day. Like this bunny light, which is a perfect gift idea for your favourite person.
- Original table lamp in white with a lampshade in delicate pink.
- The white rabbit wears a lampshade as a skirt - together they provide indirect, flattering light.
- Serves extremely faithfully as a bedside lamp and as a decoration makes each chest of drawers sweeter.
- Furnishing professionals think that every room needs three to five light sources.
- You will also find many more lamps with animal motifs in the shop.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 68.2 cm |
| Larghezza | 23 cm |
| Profondità | 26 cm |
| Peso | 2.4 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Color oro, Rosa |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Bar:, Paralume: 100 %, Cavo: 166 cm, 25 x 23 x 23 cm, FILP-interruttore, filo Bianco,, |
| Serie: | TL Rabbit |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Calendario di marketing: | Febbraio, Marzo, Aprile, Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi