Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This table lamp creates an atmospheric ambience with a special character in both indoor and outdoor areas. The rabbit design in white adds a charming accent and attracts everyone's attention – whether at dinner under the open sky or in the living room or bedroom. Thanks to its rechargeable battery, it can be used flexibly outdoors and creates a special effect on the terrace, balcony, or in the garden. The soft lighting can be adjusted to different moods with 3 brightness levels, creating exactly the right atmosphere for the moment, from a delicate glow to bright lighting. Wireless and versatile, this design object can be easily moved from one location to another. A lamp that not only provides light but also creates atmosphere – decorative, functional, and full of extravagance.
- Dimmable outdoor table lamp in rabbit design with rechargeable battery in white, 29 x 11 x 11 centimeters (H/W/D)
- A cute rabbit in white wears the lampshade as a skirt here
- Touching the rabbit turns the lamp on and off and adjusts it between three brightness levels
- Thanks to the rechargeable battery, it can be used flexibly in the garden, on the balcony or terrace—or indoors as a charming light source,IP54, Safety Extra Low Voltage (SELV),
- 230 V, LED bulb type, max. 3 watts, bulb included, bulb not replaceable, operating time 2.5 – 4.5 hours, delivered without power supply
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 29 cm |
| Larghezza | 11 cm |
| Profondità | 11 cm |
| Peso | 0.74 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Verde |
| Details: | antispruzzi, batteria inclusa, extra, montato, regolabile, rivestita in plastica |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Paralume:, , filo,,,, |
| Serie: | TL Rabbit |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi