Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This 50 cm tall table lamp with the bunny figure is a real treasure for lovers of individual style. The animal figure is decorated with a lively graffiti print, giving the lamp a creative and modern touch. The purple-coloured lampshade creates a beautiful contrast and provides soft, atmospheric light. Perfect for living rooms, bedrooms or creative workspaces - this lamp sets artistic highlights and brings individuality to any interior.
- Large table lamp with graffiti styling in the shape of a bunny, 20 x 17 x 50 cm (H/W/D)
- A pretty and functional decorative idea: the bunny wears the shade as a skirt
- High-quality lampshade in bright violet-purple made of 100 percent linen
- Available in lots of other colours and sizes
- Bulb 230 V, 50/60 Hz, socket E14, number of bulbs 1, max. 5 W, bulb not supplied
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50 cm |
| Larghezza | 17 cm |
| Profondità | 20 cm |
| Peso | 1.3 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Viola |
| Details: | cavo più lungo, extra, fatto a mano, in linea, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Bar:, Paralume: 100 %, Cavo: 200 cm, 13 x 17 x 18,80 cm Ø,, FILP-interruttore, filo,, |
| Serie: | TL Rabbit |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi