Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A cute frog sculpture as a table lamp with a high degree of charm. Neutral colours and a premium shade made of pure linen make this witty lamp an eye-catcher in any ambience.
- Sweet frog sculpture as a table lamp with a great deal of charm.
- An original lighting project in the whole apartment, from bedroom to hallway.
- The neutral stone grey and white colour scheme ensures good compatibility with every style of interior design.
- Can be kissed - but the prince is not included in the scope of delivery.
- Many other original table lamps with animal figures from pug to bunny are available from the shop.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 58 cm |
| Larghezza | 23 cm |
| Profondità | 29 cm |
| Peso | 2.35 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | Beige, Grigio, Nero |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Bar:, Paralume: 100 %, Cavo: 200 cm, 25 x 23 x 23 cm, FILP-interruttore, filo Nero,, |
| Serie: | Animal |
| Speciali: | Deals, In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Topic: | Christmas, Home Office |
| Calendario di marketing: | Febbraio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi