Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
In addition to reading lamps and indirect lighting, mood lighting plays a decisive role in giving rooms a homely atmosphere. Small and medium-sized table lamps are the ideal solution here. They create cosy islands of radiance and shed the right light on dark corners. Just like Duck, which is an eye-catcher with its extraordinary lighting design.
- Original table lamp with a gold-coloured base in the shape of a duck, partly handcrafted
- The black, round lamp shade is made of pure cotton
- The matt gold colour on the inside of the shade provides a wonderfully warm light
- The lamp provides animal humour and puts real fun into furnishing
- Made of sturdy artificial stone with loving attention to detail Bulb not included
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 58 cm |
| Larghezza | 30 cm |
| Profondità | 36 cm |
| Peso | 2.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,09 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro, Nero |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, dipinti a mano, extra, in tessuto, parzialmente smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Paralume:, 200 cm, filo, Paralume:,, |
| Serie: | Duck |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2020-2 |
| Calendario di marketing: | Febbraio, Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi