Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Coatrack: ideally located near the entrance, the Cosmopolitan coatrack offers the perfect service for visitors and your own requirements. Always ready to hand, wrinkle-free
and clearly arranged in twelve sections, the smart design offers everything you need for a stylish appearance. On its hangers jackets and coats remain true to their shape,
while hats, scarves and accessories also find a practical place. All this without unnecessary frills, but with classic high-quality features. Matching this stylish look, which
combines noble mango wood with cool iron, further elements of this series are also available. Shelf unit
- Comes with matching coathangers
- A match for many furnishing styles
- The upper/lower shelf is ideal for chairs and bags
- Looks great in the hallway, bedroom or dressing room
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 175 cm |
| Larghezza | 104 cm |
| Profondità | 52 cm |
| Peso | 17.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,16 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Corridoio |
|---|---|
| Colore: | Marrone, Nero |
| Details: | massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Gruccia: 12 Stück Mango Legno vergine, Scarpiera: Mango Legno vergine, 15 Kg, |
| Serie: | Cosmopolitan |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison1981-1 |
| Calendario di marketing: | Febbraio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi