Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This original decorative object is a real eye-catcher: a gold-coloured lace-up shoe with a rhino sitting in it. Perfect for anyone who wants to add a playful, stylish touch to their home. Ideal for fashion and animal lovers looking for unique highlights. Not only a conversation starter but also an extraordinary feature in any interior.
- Original decorative figurine in black, brown and gold, 24 x 28 x 10.5 cm (H/W/D)
- The ideal gift idea for shoe fetishists and rhino fans
- Designed exclusively for KARE by the Australian artist couple Gillie and Marc
- Each decorative object is unique and painted by hand
- Every individual piece bears the signature of the artists
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 24 cm |
| Larghezza | 28 cm |
| Profondità | 10.5 cm |
| Peso | 1 kg |
| Volume (imballato) | 0,11 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro, Grigio, Marrone |
|---|---|
| Details: | dipinti a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | :, , |
| Serie: | Shoe Fetish Animal |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi