Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A very large decorative figure can be used decoratively in rooms by serving as a central eye-catcher. Place the figure in an empty corner or in the entrance area to attract attention. Combine it with matching furniture and lighting to enhance its effect. Use the figure as a thematic element that emphasises the style of the room and makes an impressive visual statement.
- XL decorative figure dog in dark grey metallic, 118 x 149 x 49 centimetres (H/W/D)
- Impressive balloon dog statue with an artistic character
- Made from dimensionally stable polyresin and painted
- Partially handmade
- Eye-catching and distinctive for offices or agencies
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 118 cm |
| Larghezza | 149 cm |
| Profondità | 49 cm |
| Peso | 28.6 kg |
| Volume (imballato) | 1,20 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Grigio |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit |
| Catalogo di stampa: | :, |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Topic: | Mothers Day, Wild Summer |
Valutazioni
Accedi