Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Typical of KARE fun in furnishing: practical and decorative accessories that create a feel-good atmosphere in the home. Just like these two charming little gorillas who do a great job as bookends.
- Set of two bookends in the shape of gorillas in orange with gold-coloured details
- Stylishly display books and more without getting up to any monkey business
- With these two great apes keeping order and tidying up in the office or study is much more fun
- Especially helpful on shelves without closed side panels, because now paperbacks and the like can no longer fall over
- A witty, original gift idea for all bookworms
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 28.8 cm |
| Larghezza | 17.5 cm |
| Profondità | 15 cm |
| Peso | 3.2 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno, Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Arancio |
| Details: | dipinti a mano, fatto a mano |
| Catalogo di stampa: | , , |
| Serie: | Neon |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2020-1 |
| Topic: | Christmas, Home Office, Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Marzo, Agosto |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi