Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
As an eye-catcher integrated into a picture wall or as a special individual piece on a bare wall: the swallow mirror demonstrates a sense of style and of something special. Top tip from our stylists: with a group of themed mirrors, e.g. suns, pineapples etc., walls can be creatively designed.
- This bird is a mirror with a gold-coloured frame and a picture-perfect wall decoration in one
- As decorative as a find from the flea market with vintage traces
- A great message for the wall: swallows represent a symbol for freedom and are considered ambassadors of happiness
- A charming and creative gift for birthdays and housewarming parties
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 25 cm |
| Larghezza | 36.5 cm |
| Profondità | 3 cm |
| Peso | 0.66 kg |
| Volume (imballato) | 0,10 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Color oro |
| Details: | orizzontale |
| Catalogo di stampa: | Oggetto: Vetro, Telaio:, per fissaggio a parete |
| Serie: | Mirror |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison2021-1 |
| Topic: | Christmas, Mothers Day |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi