Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A decorative highlight that impresses with its artistic appearance and natural serenity. The organically shaped elements in soft beige are reminiscent of smoothly polished stones and come together in a harmonious arrangement to create a fascinating overall picture. The dark background gives the object depth and allows the round shapes to stand out vividly - a real eye-catcher for stylish wall design. Ideally placed above a console, sofa or in the entrance area, the design creates a calm yet expressive accent. Combined with wood, linen or ceramic, it creates a harmonious ensemble full of modern naturalness and subtle elegance.
- Large wall object in beige with 3D effect, 100 x 59 x 8 centimeters (H/W/D)
- Fascinating natural stone look in soft beige and abstract design language create a harmonious, calming atmosphere
- The impressive 3D effect gives the wall object depth and stands out vividly against the wall
- Easy wall mounting horizontally or vertically thanks to pre-mounted wall hooks on the back
- Made from durable, easy-care polyresin
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 100 cm |
| Larghezza | 59 cm |
| Profondità | 8 cm |
| Peso | 5.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,09 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Beige |
| Details: | fatto a mano |
| Catalogo di stampa: | Oggetto:, |
| Serie: | Rotondo |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
Accedi