Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A fluffy cushion with an elegant fur look that adds an extra touch of cosiness to any room. The harmonious combination of beige and white creates a warm, calm atmosphere and at the same time provides an exciting contrast to clean lines and modern materials. Whether on the sofa, in your favorite armchair, or as a soft highlight on the bed, the particularly soft feel creates instant moments of well-being. Stylistically, this accessory fits effortlessly into minimalist, modern, or alpine living concepts and can be ideally combined with natural tones, wooden surfaces, or soft textiles. A versatile statement piece for stylish living spaces with a cozy factor.
- Fluffy cushion in faux fur look in beige and white, 45 x 45 x 15 centimeters (H/W/D)
- For cozy moments of well-being, whether on the sofa, in your favorite armchair, or on the bed
- The fur look and fluffy feel create an exciting contrast in any living space
- Fits perfectly into minimalist, modern, and alpine living styles and can be combined in many ways
- Cover with zipper, removable, filling cushion included in delivery
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 45 cm |
| Larghezza | 45 cm |
| Profondità | 15 cm |
| Peso | 0.6 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Beige |
| Details: | con cerniera lampo, pulizia selettiva |
| Catalogo di stampa: | Copertina: 100 %, Riempimento: 350 g, , |
| Serie: | Shaky |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
Accedi