Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A stylish statement with a cozy factor: this mustard yellow decorative pillow brings sunny warmth and stylish freshness into your home. The bright shade adds lively accents, while the textured surface provides an exciting feel. Whether casually draped over the sofa, as a splash of color in an armchair, or as a decorative accent in the bedroom, this home accessory enlivens minimalist spaces and creates an inviting atmosphere. The soft fabric provides additional comfort and invites you to relax. Especially when combined with natural tones or muted colors, it creates an expressive overall look with individual charm.
- Textured decorative cushion in yellow, 10 x 45 x 45 centimeters (H/W/D)
- Rich mustard yellow and the unique surface texture add a modern color accent
- The velvety soft cover ensures comfort on the sofa, armchair, or in bed
- The cushion fits perfectly into minimalist, modern, and urban living styles
- Removable cover with zipper, filling cushion included in delivery
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 45 cm |
| Larghezza | 45 cm |
| Profondità | 15 cm |
| Peso | 0.6 kg |
| Volume (imballato) | 0,13 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Giallo |
| Details: | con cerniera lampo, pulizia selettiva |
| Catalogo di stampa: | Copertina: 100 %, Riempimento: 350 g, , |
| Serie: | Royal |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
Accedi