Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This sofa cushion makes a cheerful statement in the room with its sunny shade and transforms any seating area into a feel-good oasis full of lightness. Thanks to its soft cover and dimensionally stable filling, it invites you to snuggle up and provides a harmonious accent of comfort on the sofa, armchair or bed. Combined with muted tones or contrasting patterns, it creates an exciting look that exudes personality and freshness at the same time. Perfect for freshening up individual corners or as a lively highlight in a modern living style. A must-have for anyone who loves color and appreciates cozy details.
- Yellow decorative cushion with geometric motif, 45 x 45 x 12 centimetres (H/W/D)
- Symmetrical shapes and dynamic lines set unusual accents
- In rich yellow, the cushion is a modern splash of color on the couch, bed or armchair
- The carefully handcrafted cover is removable with a zipper
- The comfortable filling cushion is included in the scope of delivery
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 45 cm |
| Larghezza | 45 cm |
| Profondità | 20 cm |
| Peso | 0.618 kg |
| Volume (imballato) | 0,10 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Giallo |
| Details: | con cerniera lampo, fatto a mano, pulizia selettiva |
| Catalogo di stampa: | copertina: 100 %, : 100 %, : 100 %, ,, |
| Serie: | Phase |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
Accedi