Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A fluffy dream in cream: this cushion with a faux fur cover transforms any home into a stylish comfort zone. The wonderfully soft surface invites you to snuggle up and brings an extra dose of coziness to any living concept - whether on the sofa, in the reading chair or as a delicate highlight on the bed. In elegant cream-white, it blends harmoniously into natural color schemes and underlines warm wood nuances as well as light textiles. Ideal for Scandi or boho-style interiors, where soft tones and tactile materials set the tone. A homely all-rounder that is both elegant and cozy - perfect for relaxing in style.
- Fluffy cushion with faux fur cover in cream-white, 40 x 40 x 10 centimetres (H/W/D)
- Soft and cuddly, the cushion adds a large portion of comfort and style to the interior
- In soft creamy white, the cushion harmonizes perfectly with natural living styles, light sofas and warm wood or cream tones
- For cozy feel-good moments, whether on the sofa, in your favorite armchair or on the bed
- Removable cover with zipper, filler cushion already included
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 40 cm |
| Larghezza | 40 cm |
| Profondità | 10 cm |
| Peso | 0.6 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Beige |
| Details: | con cerniera lampo, lavaggio a secco |
| Catalogo di stampa: | 100 %, 100 %, , |
| Serie: | Mika |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Topic: | Valentines Day |
Valutazioni
Accedi