Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This decorative cushion combines exotic charm with stylish elegance. The graceful leopards in white stand out artfully against the deep green background with tropical leaves. The fine border in black rounds off the design harmoniously and gives the accessory a luxurious touch. Perfect for adding a touch of extravagance to sofas, armchairs or beds - ideal for modern living environments with a touch of wildness and elegance.
- Green decorative cushion with leopard motif, 45 x 45 x 12 centimetres (H/W/D)
- Exudes jungle flair with a delicate leopard motif and tropical plant elements
- A luxurious upgrade for sofa, armchair and bed thanks to the soft cover in muted green
- The extravagant fringed edge in black creates an elegant overall look
- Cover removable with zipper, filling cushion already included in the scope of delivery
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 45 cm |
| Larghezza | 45 cm |
| Profondità | 15 cm |
| Peso | 0.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,12 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Nero, Policromo, Verde |
| Details: | con cerniera lampo, fatto a mano, lavaggio a secco, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | copertina: 100 %, : 100 %, ,,, |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Calendario di marketing: | Agosto |
Valutazioni
Accedi