Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This black decorative cushion with an abstract face motif adds a creative touch to any room. The fine white lines give the design a modern, artistic touch, while the velvety soft cover ensures ultimate comfort. Perfect in minimalist, urban or contemporary interiors, it blends harmoniously into any setting. It makes for a stylish eye-catcher and becomes an unobtrusive highlight on the sofa, armchair or bed.
- Black decorative cushion with abstract motif, 45 x 45 x 10 centimetres (H/W/D)
- Fine, white lines form abstract faces and create a modern, artistic look
- The soft velvet-look cover ensures coziness on the sofa, armchair or in bed
- The cushion blends in perfectly with minimalist, modern and urban living styles
- Cover removable with zipper, filling cushion already included in the scope of delivery
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 45 cm |
| Larghezza | 45 cm |
| Profondità | 15 cm |
| Peso | 0.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Nero |
| Details: | con cerniera lampo, fatto a mano, lavaggio a secco, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | copertina: 100 %, : 100 %, ,,, |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Topic: | Valentines Day |
Valutazioni
Accedi