Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This decorative cushion combines exotic charm with stylish elegance. Two graceful leopards in white stand out artfully against the deep green background with delicate leaves. The fine fringed border in black rounds off the design harmoniously and gives the accessory a luxurious touch. Perfect for adding a touch of extravagance to sofas, armchairs or beds - ideal for modern living environments with a touch of wildness and elegance.
- Green decorative cushion with details in white and black, 30 x 50 x 60 centimetres (H/W/D)
- Decorative motif with two graceful, white leopards and subtle leaves in the background
- A luxurious upgrade for sofa, armchair and bed thanks to the soft cover in muted green
- The extravagant fringed card in black creates an elegant overall look
- Cover removable with zipper, filling cushion already included in the scope of delivery
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 60 cm |
| Larghezza | 50 cm |
| Profondità | 15 cm |
| Peso | 0.36 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Verde |
| Details: | con cerniera lampo, lavaggio a secco |
| Catalogo di stampa: | copertina: 100 %, : 100 %, :, , |
| Serie: | Cheetahs |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
Accedi