Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A cushion like a small work of art: the interplay of black and white meets a lively texture reminiscent of patterns inspired by nature. The soft fabric adds comfort, while the dynamic design fills modern rooms with movement and character. On a sofa, armchair, or bed, it adds stylish accents without being overpowering. Especially in minimalist or urban interiors, it unfolds its effect as a calm eye-catcher—harmonious, expressive, and with a touch of casual elegance.
- Textured decorative cushion in black and white, 10 x 45 x 45 centimeters (H/W/D)
- The contrast between black and white and the unique surface texture add a modern touch
- The velvety soft cover ensures comfort on the sofa, armchair, or in bed
- The cushion fits perfectly into minimalist, modern, and urban living styles
- Removable cover with zipper, filling cushion included in delivery
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 45 cm |
| Larghezza | 45 cm |
| Profondità | 15 cm |
| Peso | 0.56 kg |
| Volume (imballato) | 0,13 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Nero |
| Details: | con cerniera lampo, pulizia selettiva |
| Catalogo di stampa: | Copertina: 100 %, Riempimento: 350 g, , |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
Accedi