Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A piece with soul: the mango wood doors are worked by hand in such a way that they show a play of colours like oxidised metal. This turns the simple, rectangular sideboard into a special piece of furniture in the industrial style with striking feet in a graphic look.
- A sideboard in the industrial style, which as a unique specimen has its very own character due to the door fronts artfully designed by hand
- A metal body with wooden doors, which show an exciting colour gradient in the Oxy look
- A friend for life: timeless design language and warm colours ensure comfort
- What is practical can also be stylish: lots of things can be stowed here. Oxy is also attractive as an unusual TV board
- A homely piece of furniture with a casual finish that can be easily combined with other furniture in wood and natural colours.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 80 cm |
| Larghezza | 150 cm |
| Profondità | 41 cm |
| Peso | 57.3 kg |
| Volume (imballato) | 0,55 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Sala da pranzo, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone, Policromo |
| Details: | fatto a mano, massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Corpo:, Piede / Base:, Mensola:, Porta: Mango Legno vergine, 60 Kg,, |
| Serie: | Oxy |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Tendenze: | Cosy Living |
| Tendenze 2: | Cosy – Lounge |
| Calendario di marketing: | Gennaio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi