Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Dark ash wood, brass-coloured stainless steel and a graphic form - that's pure harmony. However, the Osaka sideboard allows itself a little flamboyance, for example in the form of the fittings. The name of the furniture series indicates this: Osaka is inspired by the aesthetics of Japan. Further items of furniture available.
- A 4-door storage miracle known as a sideboard.
- Particularly attractive details: metal frame and rods as fittings.
- The harmonious mix of wood and metal also looks good in front of patterned wallpaper.
- A classic, but not at all classical.
- When decorating, please use the less is more principle.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 80 cm |
| Larghezza | 180 cm |
| Profondità | 40 cm |
| Peso | 73.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,83 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Sala da pranzo, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | massima capacità di carico |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Corpo: Pannelli di fibre a media densità, Frassino Legno impiallacciatura, Maniglie:, Coperchio: 25 Kg, Mensola: 15 Kg |
| Serie: | Osaka |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern |
| Calendario di marketing: | Gennaio, Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi