Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A touch of romance in gold: this artistically decorated picture frame brings a playful elegance to your home with its delicate rose ornaments and elegant finish. The finely modeled flowers provide a stylish frame for your favorite photos and skillfully showcase your memories—whether as part of an atmospheric picture gallery or as a solo star on a dresser, windowsill, or desk. In a shiny gold tone, this decorative accessory blends effortlessly into glamorous interiors and adds charming highlights when mixed with vintage objects, floral prints, or elegant metallic tones. A small gem with a big impact.
- Golden picture frame with rose motif, 19 x 14 x 2.5 centimetres (H/W/D)
- Adorned with delicate, intricately modeled roses, this picture frame lovingly showcases memories
- Adds a touch of romance to your interior, whether as part of a picture wall or placed on a sideboard, windowsill, or desk
- With its golden finish, the frame harmonizes perfectly with glamorous, elegant, or playful interior design concepts
- Made of dimensionally stable polyresin, can be used horizontally and vertically
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 19 cm |
| Larghezza | 14 cm |
| Profondità | 2.5 cm |
| Peso | 0.35 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro |
|---|---|
| Details: | montato, orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | Bordo posteriore:, Telaio:, Bordo posteriore:, utilizzabile in piedi, per fissaggio a parete, |
| Serie: | Rose Blossom |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Topic: | Mothers Day, Valentines Day |
Valutazioni
Accedi