Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
An interplay of texture, shine and shape: This picture frame sets the scene for your favorite motifs with an artistic twist. The eye-catching honeycomb-look surface gives photographs a modern frame and adds visual interest to any sideboard or wall shelf. In shiny gold, it brings a stylish sparkle to the interior - particularly attractive in combination with monochrome prints or black and white photos. Ideal as a highlight in a mix of simple frames or as a soloist on the bedside table. A decorative piece that puts memories in the limelight and gives every room that certain something.
- Elegant picture frame in gold, 25.6 x 20.6 x 1 centimeter (H/W/D)
- The frame impresses with its detailed finish and woven look
- In shiny gold, a luxurious eye-catcher on the wall or on sideboards and chests of drawers
- Perfect for art prints or personal photos to showcase memories in style
- Made of dimensionally stable polyresin and hand-crafted in great detail
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 25.5 cm |
| Larghezza | 21 cm |
| Profondità | 2 cm |
| Peso | 0.55 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro, Écru |
|---|---|
| Details: | Dimensioni altro, Teilweise Handarbeit, dipinti a mano, ogni pezzo unico, orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | : vetro, :, :, utilizzabile in piedi, per fissaggio a parete,, 12,70 - 17,78 cm,, |
| Serie: | Holes |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2021-2 |
| Topic: | Christmas, Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Maggio, Agosto |
Valutazioni
Accedi