Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A real highlight for any home: this picture frame with a fascinating ginkgo leaf border in muted green adds a natural, elegant touch. The ginkgo leaf symbolizes values such as friendship, love and longevity and gives every picture a special meaning. Ideal for showcasing works of art or souvenir photos - perfect in a harmonious ambience or in combination with minimalist furniture for an exciting contrast.
- Picture frame with 3D effect in green, 24.5 x 20 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- The frame impresses with its original border of stylized ginkgo leaves in muted green
- The ginkgo leaf stands for friendship, love and a long life
- Perfect for art prints or personal photos to showcase memories in style
- Made of dimensionally stable polyresin and hand-crafted in great detail
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 24 cm |
| Larghezza | 20 cm |
| Profondità | 3.5 cm |
| Peso | 0.68 kg |
| Volume (imballato) | 0,09 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Verde |
| Details: | Dimensioni altro, fatto a mano, ogni pezzo unico, verticale |
| Catalogo di stampa: | , ,, utilizzabile in piedi, |
| Serie: | Ginkgo Leaf |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Valutazioni
Accedi