Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This picture frame features a striking border of stylized ginkgo leaves in warm orange. The symbol of the ginkgo stands for friendship, love and longevity and perfectly showcases personal memories or works of art. Made from high-quality polyresin and finished by hand, the frame adds a charming touch to any home. Ideal for adding a touch of elegance and meaning to a modern or nature-inspired room.
- Picture frame with 3D effect in orange, 24.5 x 20 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- The frame impresses with its original border of stylized ginkgo leaves in rusty orange
- The ginkgo leaf stands for friendship, love and a long life
- Perfect for art prints or personal photos to showcase memories in style
- Made of dimensionally stable polyresin and hand-crafted in great detail
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 24.5 cm |
| Larghezza | 20 cm |
| Profondità | 3.5 cm |
| Peso | 0.68 kg |
| Volume (imballato) | 0,09 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Arancio |
| Details: | Dimensioni altro, fatto a mano, ogni pezzo unico, verticale |
| Catalogo di stampa: | , ,, utilizzabile in piedi, |
| Serie: | Ginkgo Leaf |
| Speciali: | Deals, In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Valutazioni
Accedi