Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This picture frame transforms memories into small works of art full of joie de vivre. Bright orange meets intricately crafted flowers that adorn the edge like delicate sculptures, bringing a touch of playful romance into your home. Made from dimensionally stable material, it is durable and versatile—whether used upright or horizontally. The frame looks particularly effective in a colorful picture wall, where it adds accents as a bright splash of color, or arranged individually on a sideboard, windowsill, or desk. In modern and eclectic living styles, it adds freshness and a charming, cheerful touch.
- Picture frame with orange floral appliqués, 27.1 x 21.7 x 2.5 centimeters (H/W/D)
- Adorned with intricately modeled flowers, this picture frame lovingly showcases memories
- In bright orange, the frame adds vibrant color accents to modern or eclectic interiors
- Brings joy to your interior, whether as part of a picture wall or placed on a sideboard, windowsill, or desk
- Made of dimensionally stable polyresin, can be used horizontally and vertically
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 27 cm |
| Larghezza | 21 cm |
| Profondità | 2.5 cm |
| Peso | 0.75 kg |
| Volume (imballato) | 0,15 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Arancio, Rosso |
|---|---|
| Details: | orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | Disco: Vetro, Bordo posteriore:, Telaio:, utilizzabile in piedi, per fissaggio a parete |
| Serie: | Flowerdream |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
Accedi