Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A charming eye-catcher with a wink: this original picture frame combines classic photo presentation with an unusual duck-style base design. The playful details add character to your shelf, chest of drawers or desk – ideal for displaying your favourite photos with a humorous twist. As part of a varied picture gallery or as a single highlight, this decorative object is sure to spark conversation. It looks particularly harmonious in combination with golden accents, natural materials or in a mix of curiosities and personal mementos. A stylish accessory for anyone who loves individuality and reinterprets everyday objects.
- Funny picture frame with duck feet in gold, 29 x 18 x 9.5 centimetres (H/W/D)
- The frame on two legs in gold impresses with its detailed workmanship
- A funny eye-catcher, whether on sideboards, shelves or bedside tables
- Charmingly showcases art prints or personal memories in portrait format
- Made of sturdy steel and painted
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 38 cm |
| Larghezza | 19 cm |
| Profondità | 9 cm |
| Peso | 0.65 kg |
| Volume (imballato) | 0,12 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | Dimensioni altro |
| Catalogo di stampa: | : vetro, :, : pannelli di fibre a media densità, 12,70 - 17,78 cm |
| Serie: | Duck Feet |
| Speciali: | US-Fit |
| Stagione: | Saison2017-1 |
| Topic: | Christmas, Fathers Day, Home Office, Mothers Day |
| Calendario di marketing: | Maggio, Giugno, Agosto, Dicembre |
Valutazioni
Accedi