Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This cuddly blanket redefines the term “feel-good moment”. Its fluffy front side nestles gently against the skin and provides cozy warmth - perfect for relaxing evenings on the sofa. The soft microfiber reverse completes the comfort experience. Its versatility makes it a real all-rounder in the interior: as a cozy throw on the sofa for extra comfort or as a decorative element on the bed for a homely atmosphere. This throw blends harmoniously into both modern and classic interiors and adds a cozy, stylish touch to any room.
- Large blanket made of faux fur in cream-white, 2 x 150 x 200 centimeters (H/W/D)
- The fluffy front is particularly soft and keeps you nice and warm
- In soft cream-white, the cuddly blanket goes perfectly with natural living styles, light-colored sofas and warm wood or cream tones
- Pleasantly soft back made of 100% polyester microfiber
- A cuddly blanket is inviting and gives every living area an extra dose of coziness
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 2 cm |
| Larghezza | 150 cm |
| Profondità | 200 cm |
| Peso | 4.2 kg |
| Volume (imballato) | 0,14 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Beige |
|---|---|
| Details: | lavaggio a secco |
| Catalogo di stampa: | 100 %, |
| Serie: | Mika |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Valentines Day |
Valutazioni
Accedi