Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A striking highlight for entrance areas and hallways: this console impresses with its clear lines and powerful presence in a sophisticated graphite look. The generous storage surface meets a sculptural metal frame - a successful combination of urban flair and functional elegance. Perfect for stylishly displaying favorite items or practical accessories. Particularly effective in modern, minimalist rooms, it also creates exciting accents as a contrast to warm materials such as wood or leather. A design object that adds character and combines purist aesthetics with practical utility.
- Modern console with glass top in gray, 76 x 160 x 45 centimeters (H/W/D)
- The dark gray textured glass shelf creates a modern look
- The graphically shaped frame made of chrome-plated steel impresses with its shiny finish
- Thanks to high-quality materials, this console is as easy to clean as it is stylish
- Versatile use - as a shelf in the hallway, as a dressing table or in the dining room as a useful companion to the table
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 77 cm |
| Larghezza | 158 cm |
| Profondità | 45 cm |
| Peso | 27.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,18 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio |
|---|---|
| Colore: | Argento, Grigio |
| Details: | massima capacità di carico, piano, smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Coperchio: Vetro Vetro di sicurezza temperato, 8 mm, 25 Kg, |
| Serie: | Gold Rush |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
Accedi