Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Straightforward and simple in form, elegant and refined in effect: the mirrored furniture of the Luxury series appears transparent and light within the room. At the same time it spectacularly highlights rooms at a second glance by reflecting floors, light and surroundings.
- Luxurious console table with elegant glass handles and drawers for your bits and pieces.
- The delicate, champagne-coloured tint of the mirror coating ensures a warm aura.
- An elegant storage solution with wow effect.
- Mirrored furniture conjures up sophisticated effects through the reflection of light and surroundings.
- Luxury is a series of mirror furniture with many different models and sizes.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 78 cm |
| Larghezza | 100.5 cm |
| Profondità | 40 cm |
| Peso | 24.2 kg |
| Volume (imballato) | 0,26 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Corridoio, Soggiorno, Ufficio |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Color oro |
| Details: | massima capacità di carico, montato |
| Catalogo di stampa: | Corpo: Pannelli di fibre a media densità, Cassetto: Pannelli di fibre a media densità, Maniglie: Vetro, Pannellatura: Vetro, Gambe: Abete Legno vergine, Coperchio: 25 Kg, Cassetto: 10 Kg, |
| Serie: | Luxury Champagne |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2018-2 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi