Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This console combines filigree design with functional elegance. The material mix of steel and safety glass creates a modern, airy look that blends effortlessly into different living styles - from minimalist to urban. Whether as a stylish shelf in the hallway, a discreet organizer in the bedroom or a chic stage for decorative highlights in the living room - its striking shape makes it the perfect interior statement. Freestanding or placed on the wall, it brings structure and lightness to any room.
- Steel console with glass shelves in greige, 80 x 85 x 30 centimeters (H/W/D)
- A stylish upgrade for hallways, bedrooms or living areas
- The two shelves offer space for everyday objects, books and decorative items
- Adapts to any living style with its minimalist look and can also stand freely in the room
- A basic piece for eternity thanks to the high-quality material mix of robust steel and toughened safety glass
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 80 cm |
| Larghezza | 85 cm |
| Profondità | 30 cm |
| Peso | 9.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,11 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Beige, Grigio |
|---|---|
| Details: | massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Piede / Base:, Mensola: Vetro Vetro di sicurezza temperato, 20 Kg, |
| Serie: | Loft |
| Speciali: | In magazzino, Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
Accedi