Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
The console impresses with a sophisticated marble look and a dynamic frame in chic greige made from a high-quality mix of materials. The easy-care ceramic top in soft white lends a timeless beauty with its elegant marbling. Perfect as a shelf in the hallway, stylish make-up station or practical helper in the dining room - it can be integrated into modern interiors in a variety of ways and always adds a touch of luxury to the room. A functional highlight with clear lines!
- Console in marble look with sculptural frame in greige, 81 x 140 x 45 centimeters (H/W/D)
- High-quality finish with a ceramic top plate and a powder-coated steel frame
- The sweeping frame in chic greige gives this console a sculptural, modern design
- The easy-care top plate impresses with its clear, white color with elegant marbling
- Also works as a shelf in the hallway, as a dressing table or in the dining room as a useful companion to the table
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 81 cm |
| Larghezza | 140 cm |
| Profondità | 45 cm |
| Peso | 29.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,32 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Beige, Grigio |
|---|---|
| Details: | massima capacità di carico, piano, smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Coperchio: Beige, 13 mm, 100 Kg, |
| Serie: | Gloria |
| Speciali: | In magazzino, Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi