Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Is that art - or can we use it? Both! Because these seven mirrored cubes make up a console table - a radiantly beautiful showpiece and pure luxury! With its width of one and a
half metres, it offers plenty of space for displaying your favourite objects. In addition it provides storage space with three drawers. Highly convenient!
- Mirrored console table in sculptural style
- A spectacular variant of the sideboard, luxurious and elegant design at its best!
- A glamorous highlight for the living room or hallway - and an appropriate stage for selected favourite objects
- Brings more light and interesting reflections into the room thanks to the many mirror surfaces
- An absolute keypiece that gives any interior an upgrade
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 80 cm |
| Larghezza | 140 cm |
| Profondità | 30 cm |
| Peso | 72.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,58 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | A specchio |
| Details: | massima capacità di carico, push-to-open |
| Catalogo di stampa: | corpo: Pannelli di fibre a media densità, davanti: Vetro, cassetto: 3 x, 50 Kg |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2019-1 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Glam |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi