Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Add a touch of modern luxury to your living room with our exclusive Divine designer lowboard. The clean-lined body in cool brown and the gently rounded corners harmonise perfectly with the matt metal-look surface. The front is made of solid ash wood, giving the lowboard a natural charm and enhancing any living area. The spacious compartments with their practical soft-close function offer both aesthetic and functional storage space.
- Brown wooden lowboard, 56.5 x 200 x 42 cm (H/W/D)
- Anything but boring! The modern styling of the living room lowboard comes as a surprise with its many skilful design details
- Lacquered ash wood in a dark shade of brown gives this piece of furniture a warm appearance
- The four doors open and close smoothly thanks to the soft-close function
- The four large compartments offer plenty of storage space
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 56.5 cm |
| Larghezza | 200 cm |
| Profondità | 42 cm |
| Peso | 58 kg |
| Volume (imballato) | 0,68 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Grigio, Marrone |
| Details: | chiusura soft close, massima capacità di carico, parzialmente smontato |
| Catalogo di stampa: | Corpo: Pannelli di fibre a media densità, Bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, Parte frontale: Frassino Pannelli di fibre a media densità, Piede / Base: Frassino Legno vergine, 50 Kg,, |
| Serie: | Divine |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Modern Times |
| Tendenze 2: | Modern – Living |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi