Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This lowboard sets exciting accents with its shiny silver fronts in a three-dimensional look. The black lacquered carcass and the filigree feet create a sophisticated contrast and a floating lightness. The handleless doors with push-to-open function conceal generous storage space for crockery, home accessories or technology. Whether as a stylish media console in the living room or as an extravagant sideboard - this statement piece blends perfectly into modern, minimalist or luxurious living concepts and harmonizes particularly well with glass, metal and velvety textiles.
- Designer lowboard in silver and black, 45 x 180 x 40 centimeters (H/W/D)
- The three-dimensional design of the shiny silver fronts creates an extraordinary, modern look
- The body and slim legs made of black lacquered wood create a modern contrast
- Three spacious compartments create flexible storage space for crockery, decorations or media devices in the living room
- The push-to-open system allows effortless opening and gives a high-quality, handleless look
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 45 cm |
| Larghezza | 180 cm |
| Profondità | 40 cm |
| Peso | 41 kg |
| Volume (imballato) | 0,50 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Argento |
| Details: | massima capacità di carico, montato, push-to-open |
| Catalogo di stampa: | Corpo: Frassino Legno laminato, Bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, Piede / Base: Frassino Legno laminato, Porta: 4 Stück, Porta:, 100 Kg,, |
| Serie: | Caldera |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Modern Times |
| Tendenze 2: | Modern – Loft |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi