Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Sculpturally shaped fronts with a three-dimensional effect and a shiny chrome finish give the Carino series an expressive, modern character. Clean lines, a delicate black frame and handle-free surfaces create a light, high-quality look with a sophisticated design. The compact chest of drawers complements the series with flexible storage space for books, accessories or everyday items, while also serving as a stylish bedside table with an urban touch.
- Small chest of drawers in silver and black, 50 x 40 x 39 centimetres (H/W/D)
- The three-dimensional design of the fronts in a shiny chrome finish creates an extraordinary look
- Offers practical storage space for books, accessories or everyday items and also works perfectly as a bedside table
- The narrow feet in black give the bedside table a light appearance and are made of sturdy steel
- The practical push-to-open function allows effortless opening and a high-quality, handle-free look
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50 cm |
| Larghezza | 40 cm |
| Profondità | 39 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volume (imballato) | 0,04 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | Argento |
| Details: | massima capacità di carico, push-to-open |
| Catalogo di stampa: | Carcassa e fronte: Pannelli di fibre a media densità, Bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, Piede / Base:, Porta: 2 Stück, Porta:, 100 Kg |
| Serie: | Carino |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Tendenze: | Modern Times |
| Tendenze 2: | Modern – Loft |
| Calendario di marketing: | Giugno |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi