Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
With a glass of wine - that's how friendships begin, how romantic relationships get underway, how start-ups launch their business plans and others celebrate important anniversaries. With these beautiful Gobi glasses even a glass of wine after work becomes a stylish moment.
- Fine red wine glass with a glamorous honeycomb pattern in gold
- Refines every table setting with its golden shimmer - make sure to stage the table with candlelight!
- Can be beautifully combined with candlesticks in gold and brass
- A table with Gobi glasses, white tableware and a linen tablecloth is simply ravishing
- Top tip: high-quality glasses with a colour finish should always be washed by hand
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 28 cm |
| Larghezza | 9 cm |
| Profondità | 9 cm |
| Peso | 0.175 kg |
| Volume (imballato) | 0,10 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Cucina, Sala da pranzo |
|---|---|
| Colore: | Color oro, Trasparente |
| Details: | non lavabile in lavastoviglie, quantità di riempimento |
| Catalogo di stampa: | vetro, vetro, 750 ml, |
| Serie: | Gobi |
| Speciali: | Deals, In magazzino, PRIMA, US-Fit |
| Stagione: | Saison2016-1 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Dicembre |
Valutazioni
Accedi