Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Elegant storage space in a quartet: this set of four beautifully designed chests brings stylish organization to the interior. In soft beige with gold-colored details, the design exudes pure elegance - perfect for modern glam looks with a touch of vintage charm. The textured leather-look surface provides additional depth, while shiny steel elements create sophisticated accents. Whether as decorative storage for favorite accessories, a stylish organizer in the home office or an eye-catcher on sideboards - the versatile boxes can be ideally combined with warm earth tones, marble or glass and add a luxurious twist to any room.
- Set of 4 chests with hinged lids in beige and gold
- Made of wood and with a coated textile cover in a leather look, the chests in soft beige are as functional as they are stylish
- Golden steel elements, the textured surface and elegant edging add a glamorous touch
- Versatile use, as a decorative object or to elegantly store cables, documents and other treasures
- Individual chest dimensions: 22.50 x 40.50 x 22.50 cm small, 28.50 x 48.50 x 28.50 cm medium, 34.50 x 56.50 x 34.50 cm medium, 40.50 x 64.50 x 40.50 cm large
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 41 cm |
| Larghezza | 65 cm |
| Profondità | 41 cm |
| Peso | 20.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,16 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Beige |
|---|---|
| Details: | larga scala, massima capacità di carico, medio, montato, piccolo |
| Catalogo di stampa: | Corpo: Pannelli di fibre a media densità, Parti laterali:, Maniglie:, Pannellatura: 100 %, 100 %, 10 Kg, 5 Kg, 3 Kg, 5 Kg,, 22,50 cm, 28,50 cm, 34,50 cm, 40,50 cm |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi