Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Functionality meets stylish design! This set of four boxes transforms everyday storage into a stylish design statement. The shiny silver surface with three-dimensional structure creates a modern, luxurious look, while the robust steel stands for durability. Perfect for elegantly storing cables, documents or personal treasures - whether in the office, living room or bedroom. Particularly effective in combination with glass and metal elements or as a contrast to warm wood tones in an industrial or contemporary style.
- Set of 4 modern boxes in silver
- The three-dimensional design in shiny silver creates an extraordinary, modern look
- Made from robust, durable steel
- The perfect way to store cables, documents and other treasures in style
- Sizes of the individual boxes: 20 x 40 x 25 cm small, 48 x 30 x 20 cm medium, 30 x 58 x 35 cm medium, 35 x 68 x 40 cm large
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 36 cm |
| Larghezza | 68.5 cm |
| Profondità | 40.5 cm |
| Peso | 21.75 kg |
| Volume (imballato) | 0,15 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Argento |
|---|---|
| Details: | larga scala, massima capacità di carico, medio, montato, piccolo |
| Catalogo di stampa: | Corpo: Pannelli di fibre a media densità, Tapparella:, Pannellatura:, 10 Kg, 5 Kg, 3 Kg, 5 Kg,, 20 x 40 x 25 cm, 48 x 30 x 20 cm, 30 x 58 x 35 cm, 35 x 68 x 40 cm |
| Serie: | Caldera |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Tendenze: | Modern Times |
| Tendenze 2: | Modern – Loft |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi