Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This bar for the living room boasts high-quality materials and a unique look. Its front shimmers differently depending on how the light falls on it. But Pezioso doesn't just stand out with its cool, modern design. The back features a drawer, a bottle rack, large shelves and rails for safely storing long-stemmed glasses.
- Modern bar made of metal and wood, 105 x 120 x 48 cm (H/W/D)
- Flamboyant front made of brushed stainless steel with colour gradient
- The body and frame of the home bar are made of ash veneer wood
- Professional interior for storing all bar utensils
- Get your cocktail shaker ready - we supply this bar fully assembled
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 105 cm |
| Larghezza | 120 cm |
| Profondità | 48 cm |
| Peso | 72 kg |
| Volume (imballato) | 0,86 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Bar |
|---|---|
| Colore: | Color oro, Nero |
| Details: | chiusura soft close, massima capacità di carico, montato, regolabile in altezza |
| Catalogo di stampa: | Corpo: Frassino Legno laminato, Bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, Parte frontale:, Piede / Base: Frassino Legno laminato, Cassetto: Pannelli di fibre a media densità, Mensola: Pannelli di fibre a media densità, Ripiano in vetro:, Cassetto:, Mensola:, 100 Kg, |
| Serie: | Prezioso |
| Speciali: | In magazzino, Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern |
| Calendario di marketing: | Dicembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi