Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A cosy home needs decorative accessories and lamps. They are like gems that really round off the styling of a room. Animal motifs are in vogue, like this tiger’s head with its decorative flair and illuminating function.
- A golden tiger’s head looking for a job illuminating your home
- This radiant wall decoration signals: beware, a fierce big cat has its territory here!
- A wall lamp that’s easy to install and put into operation because it only needs a power socket nearby
- Right down to the eyes and the fur it’s almost lifelike and richly detailed
- The textile-sheathed cable and the gold-coloured socket emphasise the high-quality character (bulb not included)
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 38 cm |
| Larghezza | 33 cm |
| Profondità | 23 cm |
| Peso | 3.6 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, dipinti a mano, extra, in tessuto, verticale |
| Catalogo di stampa: | ,, 200 cm, per fissaggio a parete, filo,, |
| Serie: | WL Animal |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2020-2 |
| Calendario di marketing: | Febbraio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi