Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A cosy home needs decorative accessories and lamps. They function like pieces of jewellery that make the styling of a room perfect. This lamp combines the charm of a creative wall decoration object with the features of an atmospheric lamp. Apart from that, this antelope head is the most animal-friendly version of a trophy - made entirely of cast stone and lacquered in gold. Another advantage of this wall lamp: no cables need to be laid in the wall, a nearby socket is all you need. We recommend vintage bulbs.
- Large wall lamp in gold, 74 x 44.5 x 31 cm (H/W/D)
- Decorative head of an antelope that takes on the role of a lighting
- Thanks to the light weight (3.8 kg) and the hanging device on the back, it can be quickly mounted on the wall
- 230 V, 50/60 Hz, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 Watt, bulb not included
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 73 cm |
| Larghezza | 43 cm |
| Profondità | 30 cm |
| Peso | 4.3 kg |
| Volume (imballato) | 0,17 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, in tessuto, verticale |
| Catalogo di stampa: | ,, 200 cm, per fissaggio a parete, FILP-interruttore, filo, |
| Serie: | Goat |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2022-1 |
| Calendario di marketing: | Febbraio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi