Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A small coat rack on the wall creates order in no time at all. It also fits into a small hallway while serving as an additional tidy aid in bedrooms and children's rooms.
- What's that crawling around? Insects have made themselves at home on this wardrobe in the shape of a tree.
- Made of durable, powder-coated steel, with gold-coloured painted ant figures.
- With eyelets for hanging on the wall.
- Turns any boring hallway into a witty residential jungle.
- Also available in a smaller version.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 159.5 cm |
| Larghezza | 74.5 cm |
| Profondità | 8 cm |
| Peso | 2.3 kg |
| Volume (imballato) | 0,12 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio |
|---|---|
| Colore: | Nero |
| Details: | massima capacità di carico, montato |
| Catalogo di stampa: | , 15 Kg, |
| Serie: | Ants |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2019-1 |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
Accedi