Connectez-vous à votre compte d'utilisateur pour voir le prix de l'article.
Se connecter
Description
Coffee tables are just like handbags - they're the hallmark of your look. In this special case there are two hallmarks, because the Wire Brass model comes as a duo. Not only the circular shape of this table is impressive, but also the filigree, high-gloss frame and the mirrored top. Lots of similar models available.
- A coffee table with salon character.
- With its brass finish and mirrored glass top, it brings shine and glamour into the living room.
- Ideal with opulent or patterned sofa covers.
- Matches almost any style.
- Also great as a glossy alternative to the classic bedside table.
Dimensions/ poids (sans emballage)
| Hauteur | 33.5 cm |
| Largeur | 69.5 cm |
| Profondeur | 69.5 cm |
| Poids | 13.45 kg |
| Volume (emballé) | 0,22 m³ |
Informations sur le produit
| Couleur: | Doré, Miroité |
|---|---|
| Details: | capacité de charge maximale, démonté, grand (GM), petit (PM), surface d´encombrement |
| Catalogue imprimé: | Structure: Acier revêtu par poudre, Plateau de table: 5 mm Verre Miroité, 10 kg capacité de charge maximale, démonté, 30,50 x 60 cm petit (PM), 33,50 x 69,50 cm grand (GM), 53 cm surface d´encombrement |
| Pièce: | Salon |
| Speciaux: | Baisse de prix, En stock, US-Fit |
| Série: | Wire |
Évaluations
0 de 0 évaluations
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Se connecter